ŽRK Ivanić – ŽRK Samobor 29:18 (13:12)

Na kraju visoka pobjeda Ivanića koja je, ruku na srce, mogla biti i veća jer smo zadnjih osam minuta zabili tek jedan gol i to u 59. minuti. Sve to u prvom poluvremenu nije izgledalo niti blizu tako. Gošće su bolje otvorile utakmicu, vodile većinu poluvremena, u nekoliko navrata 4 gola razlike (2:6, 3:7, 4:8). Ipak stižemo na 8:8, ali Samoborke i dalje se u izjednačenoj borbi dobro drže. Uspijevamo dobiti prvo poluvrijeme 13:12. Našu, najblaže rečeno, suzdržanu igru, Abramović nije uspio promijenit ranim time outom u 10. minuti. Nakon petnaestak minuta igre uvodi Anu Malec i ritam našeg napada se mijenja, Ana u 15, minuti zabija tek treći naš gol, ubrzo i četvrti. Ostale cure se priključuju, golmanica gošći Biljana Pilić ne uspijeva više baš sve pohvatati i nekako uspijevamo poluvrijeme okrenuti na našu stranu.

Drugi dio počinje s nekoliko izjednačenih minuta do posljednjeg izjednačenja 15:15 u 36. minuti. Nakon toga Samobor potpuno posustaje, nema ključ za našu obranu i do 52. minute radimo 13:1 tako da vodimo 28:16. U tom periodu glavne role igra mlada trojka Mrazović, Krznarić, Malec te Mateja Orlović do ozljede u 45. minuti. Ulazimo u mirnu završnicu te na kraju zasluženo slavlje naših djevojaka i nova dva boda na našem računu.