ZIMSKI HUMANITARNI MALONOGOMETNI TURNIR ŽERAVINEC 2018.

Ovog vikenda u Sportskoj dvorani Žeravinec održan je sedmi po redu Zimski humanitarni malonogometni turnir Žeravinec.

U dva dana natjecalo se 30 ekipa, a turnir je završio finalom u kojem je ekipa Hotela Sporta svladala momčad Cafe bara Shine iz Čazme nakon boljeg izvođenja sedmeraca 4:2. Treće mjesto osvojila je ekipa Mladeži HDZ-a Ivanić- Grada koja je uvjerljivo svladala Udrugu Liskovica 4:1.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Antonio Režabek, dok je najbolji golman Alen Banović , oboje članovi pobjedničke ekipe Hotela Sport.

Nagrade najboljima podijelio je u ime pokrovitelja Grada Ivanić- Grada i Muškog rukometnog kluba Ivanić, organizator turnira, zamjenik gradonačelnika Tomislav Cuvaj.

Sva prikupljena sredstva ove godine donirana su djevojčici Loreni Barić za potrebe bolničkog liječenja.

Nakon završenog turnira dobili smo prve dojmove od najboljih igrača i samog organizatora:

PRILOG: TURNIR – 1:55